Penktadieno vakarą Kroatijos aukščiausioje lygoje Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas iškovojo trečią pergale iš eilės. Šįkart lietuviškoji Kroatijos komanda namuose 3:2 nugalėjo „Šibernik“ klubą.

Po ilgos pertraukos rungtynėms buvo registruotas lietuvis Paulius Golubickas, kuris ilgą laiką nežaidė dėl žandikaulio lūžio. P.Golubickas mačą pradėjo ant suolo, bet į aikštę buvo išleistas 82 minutę, kai jo komanda dar pirmavo 3:0.

„Šibernik“ per likusį laiką sugebėjo sušvelninti rezultatą iki minimumo, bet V.Dambrausko ekipa visgi iškovojo pergalę.

„Gorica“ klube sporto direktoriumi taip pat dirba lietuvis Mindaugas Nikoličius.