Paulo George’o ir Kawhi Leonardo duetas nulėmė triuškinamą Los Andželo „Clippers“ pergalę penktose atkrintamųjų rungtynėse.

Doco Riverso auklėtiniai 154:111 (41:22, 35:30, 35:34, 43:25) nepaliko vilčių Dalaso „Mavericks“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Paskutinėse trejose rungtynėse strigęs P.George‘as pelnė 35 taškus ir tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju. Jis žaidė 25 minutes ir pataikė 12 metimų iš 18.

K.Leonardas nugalėtojams pelnė 32 taškus.

„Clippers“ komanda pataikė 63 proc. metimų, iš jų 22 tritaškiai iš 35. Los Andželo klubas užfiksavo frančizės rekordą atkrintamosiose surinktų taškų.

Los Andželo krepšininkai vien pirmajame kėlinyje įgijo 19 taškų pranašumą. Jie laimėjo ir kitus tris kėlinius bei dvikovą užbaigė atsarginių žaidėjų suolelis.

Dalaso komanda žaidė be Kristapo Porzingio, o Luka Dončičius įmetė 22 taškus, pataikydamas 6 metimus iš 17. Jam tai blogiausias pasirodymas šioje serijoje.

Rungtynių nebaigė „Clippers“ treneris Rickas Carlisle‘as, kuris dėl dviejų techninių pražangų išvytas iš aikštės.

„Clippers“: Paulas George‘as 35, Kawhi Leonardas 32, Montrezlas Harrellas 19, Marcusas Morrisas 12, Landry Shametas ir Reggie Jacksonas po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 22, Timas Hardaway 19, Trey Burke 15, Maxi Kleberas 12, Delonas Wrightas 11.