Los Andželo „Lakers“ komanda Vakarų atkrintamųjų serijoje laimėjo trečią kartą iš eilės ir priartėjo prie konferencijos pusfinalio.

Franko Vogelio auklėtiniai 135:115 (43:25, 37:26, 32:36, 23:28) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“.

„Lakers“ serijoje pirmauja 3:1 ir kitos rungtynės, kurios gali būti paskutinės, bus žaidžiamos trečiadienį.

Tačiau pergalę apkartino Anthony Daviso trauma, kuris sužaidus 18 minučių toliau rungtynių netęsė dėl nugaros skausmų. Aukštaūgis spėjo įmesti 18 taškų.

Dvikovos taip pat nebaigė ir kita NBA žvaigždė Damianas Lillardas. Krepšininkas trečiajame kėlinyje verždamasis link krepšio patyrė kojos traumą ir su skausmu paliko aikštę. Jis surinko 11 taškų.

Nugalėtojams 30 taškų surinko ir 10 rezultatyvių perdavimų atliko LeBronas Jamesas, o pralaimėjusiems Jusufas Nurkičius įmetė 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Los Andželo komanda vien pirmajame kėlinyje pelnė 43 taškus ir įgijo 18 taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 29 taškai ir „Lakers“ ekipa pergalės iš rankų nepaleido.

„Lakers“ ekipa šiąnakt neturėjo bėdų su tolimais metimais, kuri jų pataikė 17 iš 39.

„Trail Blazers“: Jusufas Nurkičius 20 (13 atk. kam.), C.J.McCollumas 18, Carmelo Anthony 16, Gary Trentas 13, Damianas Lillardas ir Hassanas Whiteside‘as po 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10 rez. perd.), Anthony Davisas ir Kyle‘as Kuzma po 18, Danny Greenas 14, Dwightas Howardas 13.