Luka Dončičiaus tolimas metimas nulėmė Dalaso „Mavericks“ komandos pergalę Vakarų konferencijos atkrintamųjų rungtynėse.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai po pratęsimo 135:133 (24:34, 34:32, 35:19, 28:36, 14:12) įveikė Los Andželo „Clippers“ ir serijos rezultatas tapo 2:2.

L.Dončičius šiame mače pelnė 43 taškus, atkovojo 17 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Krepšininkas žaidė nepaisant to, jog praėjusių rungtynių nebaigė dėl čiurnos traumos. 21 metų slovėnas dar užfiksavo taškų rekordą.

Marcuso Morriso tritaškis pratęsime likus žaisti 9 sekundėms išvedė „Clippers“ į priekį vienu tašku. Kitoje atakoje su sirena pergalingą tritaškį įmetė L.Dončičius.

L.Dončičiaus šou padėjo Dalaso komandai laimėti atkrintamųjų rungtynes panaikinus didžiausią deficitą komandos istorijoje. Antrajame kėlinyje „Mavericks“ vienu metu atsiliko 21 taško deficitu.

Teksaso klubas trečiajame kėlinyje spurtavo 16:0 ir persvėrė rezultatą, o paskutiniame ketvirtyje jau pirmavo 12 taškų. Tačiau „Clippers“ spurtas lėmė pratęsimą.

Likus žaisti 50,6 sekundėms Lou Williamsas lygino rezultatą ir po to per likusį paskutinio ketvirčio laiką nei vienas klubas nepasižymėjo.

L.Williamsas pralaimėjusiems pelnė 36 taškus, Kawhi Leonardas įmetė 32, o Paulas George‘as toliau buksuoja, kuris pataikė 3 metimus iš 14 ir pelnė devynis.

Dalaso ekipai dėl kelio skausmų nepadėjo Kristapas Porzingis.

Penktosios serijos rungtynės vyks antradienį.

„Clippers“: Lou Williamsas 36, Kawhi Leonardas 32, Ivica Zubacas 15, Reggie Jacksonas 14, Marcusas Morrisas ir Paulas George‘as po 9.

„Mavericks“: Luka Dončičius 43 (17 atk. kam., 13 rez. perd.), Trey Burke‘as 25, Timas Hardaway 21, Sethas Curry 15, Bobanas Marjanovičius 10, Dorianas Finney-Smithas 8.