Bostono „Celtics“ tiesiausiu keliu pateko į Rytų konferencijos pusfinalį.

Brado Stevenso auklėtiniai 110:106 (27:32, 30:26, 32:19, 21:29) įveikė Filadelfijos „76ers“ ekipą ir seriją laimėjo 4:0.

Bostono klubas pusfinalyje susitiks su Toronto „Raptors“ ir Bruklino „Nets“ serijos nugalėtoja.

„Celtics“ komandai 32 taškus pelnė Kemba Walkeris, Jaysonas Tatumas įmetė 28 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti 3:20 minutei rezultatas buvo lygus, bet Bostono klubas tada pelnė paskutinius 12 kėlinio taškus ir po J.Tatumo tritaškio pirmavo 89:77.

Rungtynių pabaigoje septynis taškus be atsako pelniusi „76ers“ buvo priartėjusi iki penkių taškų, bet per likusias 11 sekundžių „Celtics“ pergalės neišleido.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32, Jaysonas Tatumas 28 (15 atk. kam.), Jaylenas Brownas 16, Danielis Theisas 15.

„76ers“: Joelas Embiidas 27 (10 atk. kam.), Tobias Harrisas 20, Shake‘as Miltonas ir Joshas Richardsonas po 14, Alecas Burksas 13, Alas Horfordas 12.