Anthony Daviso vedama Los Andželo „Lakers“ komanda reabilitavosi po pralaimėjimo pirmose Vakarų konferencijos atkrintamųjų rungtynėse.

Franko Vogelio auklėtiniai 111:88 (27:19, 29:20, 32:19, 23:30) įveikė Portlando „Trail Blazers“ klubą.

A.Davisas nugalėtojams pelnė 31 tašką ir atkovojo 11 kamuolių, o LeBronas Jamesas surinko tik 10 taškų, atkovojo šešis kamuolius, atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir padarė šešias klaidas.

Rungtynių nebaigė „Trail Blazers“ komandos lyderis Damianas Lillardas, kuris trečiajame kėlinyje patyrė piršto traumą ir daugiau nebežaidė. Rentgeno tyrimai lūžių neparodė. Jis per 30 minučių spėjo įmesti 18 taškų.

„Trail Blazers“ komanda jau tada atsiliko 55:85 ir tik paskutiniame kėlinyje vaizdą kiek sušvelnino, kai pelnė 30 taškų. Jame daugiausiai žaidė atsarginiai krepšininkai.

Serijos rezultatas tapo 1:1 ir trečiosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį.

Visa Portlando komanda pataikė 40 proc. metimų ir padarė 17 klaidų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 18, C.J.McCollumas 13, Anfernee Simonsas 11, Jusufas Nurkičius 9, Gary Trentas 8.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (11 atk. kam.), Kentavious Caldwellas-Pope 16, J.R.Smithas 11, LeBronas Jamesas ir JaVale‘as McGee po 10, Dwightas Howardas 9.