Sekmadienį Rygoje (Latvija) karaliavo triatlonas. Čia surengtas atvirasis Baltijos čempionatas ir Europos jaunimo taurės etapas.

Geriausiai tarp lietuvių pasirodė Inga Paplauskė. Ji distanciją įveikė per 41 min. 27 sek. ir užėmė 6-ą vietą Baltijos čempionate. Nugalėjo belgė Valerie Barthelemy (36:18).

Vyrų varžybose tarp 10 finišavusių dalyvių Tadas Cesevičius liko 10-as (40:14). Triumfavo ukrainietis Jegoras Martynenko (33:51).

Europos jaunimo taurės etape Rugilė Girštautaitė finišavo 8-a (41:49), o Ugnė Paurytė – 9-a (43:17). Tarp vaikinų Lukas Prokopavičius buvo 15-as (36:04), Robertas Gegužis – 23-ias (39:26), o Kasparas Apkievičius – 24-as (39:55).