Ketvirtadienį UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje po permainingos kovos „RB Leipzig“ 2:1 įveikė Madrido „Atletico“ ekipą ir pateko į pusfinalį, kuriame susikaus su Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 50-ą minutę, kai Dani Olmo puikiu smūgiu galva išvedė „RB Leipzig“ ekipą į priekį. Visgi 71-ą minutę Joao Felixas realizavo vienuolikos metrų baudinį ir rezultatą išlygino, tačiau tašką rungtynėse padėjo 88-ą minutę Tyleris Adamsas, kuris smūgiu iš tolimos distancijos įmušė pergalingą „RB Leipzig“ įvartį.

Nepaisant pralaimėjimo, „Atletico“ strategas Diego Simeone tiesiog pasveikino varžovus su pergale.

„Atidavėme viską, ką galėjome“, – sakė D.Simeone. „Mums buvo sunku laimėti, o jie taip pat buvo greitesni. Buvo ilgi metai, turėjome 60 laisvų dienų, o tuomet kilo spaudimas grįžti į Čempionų lygą. Vėliau turėjome vieną savaitę atostogų, o tada vėl treniravomės. Negalėjome žaisti taip, kaip norėjome. Man patinka „RB Leipzig“, jie pasižymėjo dideliu ryžtu, entuziazmu ir šviežumu. Mums tai kainavo, nėra jokių pasiteisinimų.

Mes atidavėme viską ir patekome į ketvirtfinalį. Esame sąžiningi, todėl turime pasveikinti varžovus“.

„Atletico“ žaidėjas Saulis atsiprašė komandos sirgalių.

„Varžovai buvo pranašesni daugelyje žaidimo fazių“, – sakė Saulis. „Sirgaliai nusipelno daugiau. Turėjome vilties, tačiau labai atsiprašom“.

Čempionų lygą tęsis penktadienį, kai Miuncheno „Bayern“ trečiame ketvirtfinalyje susikaus su „Barcelona“. Šių rungtynių nugalėtojas susikaus su „Manchester City“ ir „Lyon“ poros nugalėtoju, kurie finale susitiks su „RB Leipzig“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ poros laimėtojais.