Tysono parodomoji bokso kova nukelta į lapkritį

Rugsėjo 12-ą dieną aštuonių raundų parodomoji kova tarp legendinio sunkiasvorių boksininko 54-erių metų Mike‘o Tysono ir 51-erių Roy Joneso bus nukeliama į lapkričio 28-ą dieną.

M.Tysonas su treneriu. (nuotr. Twitter)

Skelbiama, kad toks sprendimas priimtas todėl, jog M.Tysono komanda mano, kad tai gali padėti dar labiau padidinti pajamas. Teigiama, kad tai buvo priimta abiejų stovyklų sutikimu.

Kovą planuojama vykdyti toje pačioje vietoje ir greičiausiai ji vyks vis dar be žiūrovų, nors organizatoriai tikisi, kad galbūt jau tuo metu būtų galimybė išskirti bent tam tikras VIP vietas.

Anksčiau Kalifornijos valstijos atletikos komisijos vykdomasis direktorius Andy Fosteris teigė, kad šioje kovoje nebus teisėjų, kurie ją vertins ir skirs nugalėtoją, o vienintelis būdas laimėti dvikovą – nokautas.

„Negalime klaidinti visuomenės sakydami, kad tai yra tikra kova. Jie kovos vienas prieš kitą, bet mes nenorime, kad jie būtų sužeisti. Jie žino sandorį“, – sakė A.Fosteris. – Tai yra parodomoji kova, kurioje jie galės parodyti savo bokso įgūdžius. Jie stipriai sparinguosis, tačiau neturėtų pasiekti nokauto, tai nėra kova, kuri bus įrašyta pergalių ir pralaimėjimų sąrašą.

Pats M.Tysonas yra sakęs, kad jo mentalitetas nepasikeitė, todėl kovoje galime tikėtis ir nokauto: „Aš esu naikintojas. Esu geriausias kovotojas nuo pat Dievo, kaip aš galėčiau nepasinaudoti šia proga?“.

Rugsėjo 12-ą dieną taip pat planuojama meksikiečio Canelo Alvarezo dvikova, todėl tai gali būti dar viena iš priežasčių, kodėl buvo nukelta M.Tysono ir R.Joneso kova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų