Po siaubingos avarijos dviračių lenktynėse nugalėtojui sukelta dirbtinė koma

Lenkijoje prasidėjusiose daugiadienėse pasaulio plento dviračių turo lenktynėse „Tour de Pologne“ įvyko siaubinga avarija.

Avarija Lenkijoje (nuotr. SCANPIX)

Paskutiniuose pirmojo etapo metruose pergalės siekęs olandas Fabio Jakobsenas („Deceuninck-Quick Step“ komanda) bandė lenkti tautietį Dylaną Groenewegeną („Jumbo-Visma“). Visgi, šis tuo metu pasuko link varžovo, kuriam trasoje nebeliko vietos. F.Jakobsenas, pasiekęs 80 km/val. greitį, rėžėsi į barjerus ir krito nuo dviračio.

D.Groenewegenas buvo diskvalifikuotas, o F.Jakobsenui buvo skirta pergalė, bet tai jau mažai kam rūpėjo. Po šiurpios avarijos F.Jakobsenas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, jam sukelta dirbtinės komos būsena.

Olandui sėkmingai buvo atlikta veido operacija, o smegenų ir stuburo pažeidimų nerasta. Ketvirtadienį bus bandoma pabudinti F.Jakobseną iš komos. Šiuo metu jo būklė apibūdinama kaip stabili.

D.Groenewegeno veiksmus pasmerkė visa dviračių sporto bendruomenė. Jis po avarijos išplatino atsiprašymo laišką.

„Man sunku rinkti žodžius. Noriu atsiprašyti Fabio ir kitų, kurie pateko į avariją. Šiuo metu svarbiausias dalykas yra Fabio sveikata. Nuolat apie jį galvoju“, - rašė D.Groenewegenas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų