Kavaliauskui surastas naujas varžovas: laukia jį pašiepęs kanadietis

Geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas Egidijus Kavaliauskas (21-1-1) ankstyvą rugsėjo 13 d. rytą Lietuvos laiku turėtų grįžti į ringą.

Egidijus Kavaliauskas ir Mikaelis Zewski. (nuotr. Instagram)

Anksčiau skelbta, kad lietuvis susikaus su Amiru Imamu, pats E.Kavaliauskas tarp potencialių kandidatų minėjo Chrisą van Heerdeną ir Custio Claytoną, tačiau visos šios kalbos nepasitvirtino. „The Athletic“ pranešė, E.Kavaliauskas pagrindinėje vakaro kovoje susitiks su 31-erių metų kanadiečiu Mikaeliu Zewski (34-1). Kova vyks MGM „burbule“ Las Vegase (JAV), ją tiesiogiai transliuos ESPN televizija

E.Kavaliauskas prieš kovą teigė, kad nori rimto varžovo ir jį gavo – M.Zewski bokso reitinguose šiuo metu yra aukščiau už lietuvį. WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitinge E.Kavaliauskas yra nukritęs į 13-ą vietą, o M.Zewski ten rikiuojasi 7-as. Kanadietis patenka ir į IBF reitingą, kuriame yra 8-as, o E.Kavaliauskas jame neklasifikuotas.

M.Zewski kovos su E.Kavaliausku reikalavo dar 2019 m., bet tada lietuviui buvo parinktas Ray Robinsonas, o kova baigėsi lygiosiomis. Po tos kovos kanadietis „twitter“ tinkle pašiepė E.Kavaliauską.

„Taigi, stebėjau Kavaliausko ir Robinsono kovą praėjusį vakarą… Tikiuosi, kad jau greitai galėsiu susikauti su „nuožmiąja mašina“. Jis geras, bet tikrai mechaniškas“, - pareiškė M.Zewski.

REKLAMA

Vienintelį karjeros pralaimėjimą kanadietis patyrė 2015 m. gegužę, kai teisėjų sprendimui pralaimėjo rusui Konstantinui Ponomariovui. Nuo tada M.Zewski laimėjo 8 kovas iš eilės ir spėjo laimėti du diržus – WBC tarptautinį ir WBO Šiaurės Amerikos. Anksčiau jis buvo tapęs ir NABF čempionu. Šį diržą vėlesnėje karjeros stadijoje buvo laimėjęs ir E.Kavaliauskas.

Kanadietis yra šiek tiek aukštesnis už lietuvį (178 cm prieš 175 cm), tačiau atsilieka pagal ištiestų rankų ilgį (178 cm prieš 180 cm).

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų