Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Los Andželo „Lakers“ (51/16) ekipa, kuri Orlande 86:105 (18:26, 27:26, 21:29, 20:24) nusileido Oklahomos „Thunder“ (42/25) .

Kalifornijos ekipa nuo pat mačo pradžios sunkiai krapštė taškus, kiek padrikai rengdama net greitas atakas. Pirmajame kėlinyje „Lakers“ nesurinko net 20 taškų, todėl varžovai ėmė tolti. Puolimo mašina kiek užsivedusi buvo tik antrajame kėlinyje, bet vėliau vėl sustojo ir galiausiai „Lakers“ pralaimėjo triuškinančiai, rungtynių pabaigoje net rasdama laiko mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams, kaip Kostas Antetokounmpo ir Jaredas Dudley. Itin blankus šiame susitikime buvo Anthony Davisas. A

ukštaūgis priminė pigesnę savęs kopiją, per 29 minutes surinkdamas vos 9 taškus (3/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), 8 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 5 pražangas. LeBronas Jamesas rinko sau kiek labiau įprastus skaičius, tačiau taip pat vargo atakuodamas krepšį (7/14 dvitaškių, 0/5 tritaškių).

Rungtynės tikra kančia turėjo virsti tritaškių mėgėjams. „Thunder“ šiame susitikime laimėjo iš toli atakuodami vos 21 procento taiklumu (5/24), nes „Lakers“ tai atliko dar prasčiau – 5/37 (14 procentų taiklumas).

„Lakers“ šiame susitikime vertėsi be kelio skausmus pajutusio Dwighto Howardo. Tuo tarpu Oklahomos ekipa neturėjo Mike‘o Muscalos, Terrance‘o Fergusono ir Denniso Schroderio. Los Andželo klubas jau užsitikrino pirmąją vietą Vakarų konferencijoje, todėl gali sau leisti barstyti taškus. Tuo tarpu „Thunder“ dar siekia pagerinti poziciją turnyro lentelėje, todėl didesnė šios komandos motyvacija yra suprantama.

„Thunder“: Chrisas Paulas 21, Danilo Gallinari 19 (7 atk. kam.), Stevenas Adamsas 18 (7 atk. kam., 7/10 dvitaškių), Luguertzas Dortas 14 (0/4 tritaškių), Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis 13.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Dionas Waitersas 14, Kyle‘as Kuzma 10, Anthony Davisas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Danny Greenas po 9.