Antradienį vakare paaiškėjo paskutinis kito Anglijos „Premier“ lygos sezono dalyvis. „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse Londono „Fullham“ 2:1 (0:0)  po pratęsimo įveikė kitą miesto ekipą „Brentford“.

Per visą pagrindinį rungtynių laiką nė viena ekipa nepasižymėjo, įvarčiai pradėjo kristi tik pratęsime.

105 min. „Fullham“ gynėjas Joe Bryanas atliko fantastišką tolimą baudos smūgį ir išvedė klubą į priekį. 117 min. tas pats J. Bryanas pelnė ir antrąjį įvartį - 2:0 „Fullham“ naudai.

Pačioje antrojo pratęsimo pabaigoje „Brentford“ dar sušvelnino rezultatą po Henriko Dalsgaardo įvarčio.

„Fullham“ Anglijos „Premier“ lygoje žaidė 2018-2019 m. sezone. „Brentford“ lemiamą mačą dėl patekimo pralaimi jau 9-ąjį kartą.

Iš „Championship“ pirmenybių į aukščiausią lygą be „Fullham“ taip pat žengė „Leeds United“ ir „West Bromwich“. Iš „Premier“ lygos į „Championship“ iškrito „Norwich City“, „Watford“ ir „Bournemouth“.