Luka Dončičius užfiksavo įspūdingą trigubą dublį ir atvedė Dalaso „Mavericks“ (41/29) komandą į pergalę po pratęsimo.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai 114:110 (27:37, 29:23, 19:22, 20:13, 19:15) įveikė Sakramento „Kings“ (28/39) krepšininkus.

L.Dončičius nugalėtojams pelnė 34 taškus, atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Jis tapo jauniausiu krepšininku, kuris vienose rungtynėse įmetė bent 30 taškų, atkovojo bent 20 kamuolių ir atliko bent 10 rezultatyvių perdavimų.

20 sugriebtų kamuolių ir naujas slovėno asmeninis rekordas.

„Mums reikėjo pergalės. Manau, kad mes sužaidėme vienas blogiausių savo rungtynių ir vis tiek laimėjome“, - sakė slovėnas.

Kristapas Porzingis nugalėtojams įmetė 22 taškus ir atkovojo septynis kamuolius, bet pagrindinio laiko pabaigoje išnaudojo pražangų limitą.

Pralaimėjusiems De‘Aaronas Foxas įmetė 28 taškus. „Kings“ komanda pirmavo didžiąją dalį rungtynių, bet blogiau sužaidė jo pabaigą ir pratęsimą.

Pratęsime likus žaisti 3:30 minutei „Mavericks“ komanda atsiliko 99:102, tada ji spurtavo 8 – 0 ir pranašumą išlaikė iki pratęsimo pabaigos.

Pratęsimą išplėšė „Mavericks“ komanda, kuri pelnė paskutinius šešis pagrindinio laiko taškus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (20 atk. kam., 12 rez. perd.), Kristapas Porzingis ir Timas Hardaway po 22, Dorianas Finney-Smithas 16 (16 atk. kam.), Maxi Kleberas 8.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 28, Buddy Hieldas 21, Kentas Bazemore‘as 16, Nemanja Bjelica 12.