Antradienio vakarą paaiškėjo ir antrasis „Bucket Summer League“ finalo dalyvis. Po atkaklios kovos pusfinalio etape pergalę šventė „Arotena Oaks“ ekipa, rezultatu 64:56 (21:14, 11:12, 16:15, 16:15) įveikusi „Royal Decors“ klubą.

Atkakli kova vyko viso mačo metu. Likus žaisti minutę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Arotena Oaks“ pirmavo tik 57:56, bet tada surengė kelias sėkminga atakas ir galutinai atitrūko bei šventė galutinę pergalę.

Šiame mače buvo sustabdytas „Royal Decors“ lyderis Arnas Velička, kuris pataikė tik du metimus iš 12 bei surinko 8 taškus.

Finale jų varžovais bus VDU krepšininkai.

„Arotena Oaks“: Darius Tarvydas 15, Julius Jucikas 13 , Rolandas Alijevas, Eividas Mološčiakas ir Simas Jasaitis po 9.

„Royal Decors“: Arminas Urbutis 18, Lukas Uleckas 11, Danielis Baslykas 9, Arnas Velička 8.