Legendinis vartininkas Casillasas paskelbė apie karjeros pabaigą

Legendinis ispanų vartininkas Ikeras Casillasas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Ikeras Casillasas. (nuotr. SCANPIX)

39 metų futbolininkas dėl širdies problemų futbolo nežaidė metus, tačiau iškart neskubėjo oficialiai skelbti karjeros pabaigos.

I. Casillasas pirmuosius futbolininko žingsnius dar vaikas būdamas Madrido „Real“ akademijoje. Ten jis pradėjo ir profesionalaus futbolininko karjerą. Komandoje jis žaidė iki 2015 metų, kai persikėlė į  „Porto“ klubą.

Su „Real“ I. Casillasas penkiskart tapo Ispanijos čempionu ir triskart UEFA Čempionų lygos nugalėtoju.

Su Ispanijos rinktine vartininkas dukart laimėjo Europos ir sykį pasaulio čempionatą. Atstovaudamas  „Porto“ jis dukart laimėjo Portugalijos čempionatą ir sykį šalies taurę.

Čempionų lygoje I.Casillasas pasirodė 177 rungtynėse ir yra daugiausiai tai padaręs žaidėjas.

„Tai svarbiausia diena ir tuo pačiu viena iš sunkiausių per mano sportininko karjerą. Dabar atėjo laikas pasakyti viso gero“, – rašė I.Casillasas. „Svarbus dalykas yra kelias, kuriuo tu keliauji ir žmonės, kurie lydi tave, o ne tai, kur tas kelias tave nuveda, nes tai ateina su darbu ir pastangomis. Manau, kad galiu nedvejodamas pasakyti, kad kelias, kurį pasirinkau buvo tas, apie kurį svajojau“.

Per savo karjerą ispanas iš viso laimėjo 26 titulus. Pranešama, kad po karjeros paskelbimo jis sugrįš į Madrido „Real“ ir dirbs komandos prezidento Florentino Perezo patarėju.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų