Sostinėje atidaromas futbolo maniežas

Sostinėje antradienį atidaromas pripučiamu kupolu dengtas Pilaitės futbolo maniežas – jį planuota atidaryti dar pernai rudenį, tačiau atidarymas dėl techninių kliūčių užtruko.

Atidaromas futbolo maniežas Pilaitėje (nuotr. Kastyčio Mačiūno)
7

„Jis buvo pabaigtas (...) Visą tą laikotarpį vyko dalykai, susiję su statybų techniniais klausimais, nes objektas yra naujas, patirties tiek inžinieriai, tiek statybininkai neturėjo“, – BNS sakė Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinėje atidaromas futbolo maniežas

Jo teigimu, net ir projektuotojai nežinojo, kaip traktuoti pripučiamu baltu kupolu uždengtą futbolo aikštę – kaip laikiną statinį ar ne, taip pat buvo kliuvinių ir darant projektinę ekspertizę.

„Atsirado tokių kliuvinių, kurie mėnesis po mėnesio tą viską ir pratęsė“, – teigė vienas sostinės vadovų.

Pasak V. Benkunsko, šiuo metu pripūsto kupolo išleisti neplanuojama – tą ketinama daryti nebent kitą vasarą.

Atidaromas futbolo maniežas Pilaitėje (nuotr. Kastyčio Mačiūno)

„Matant, kokia temperatūra buvo viduje, kai buvo karštos dienos, tai galbūt kitam sezonui turbūt tikrai reikės išleidinėti. Tai yra papildomi kaštai – kainuos kelias dešimtis tūkstančių eurų per sezoną“, – tvirtino V. Benkunskas.

Naujas futbolo maniežas priklauso Pilaitės gimnazijai, kuri infrastruktūrą išnaudos savo reikmėms, o laisvu laiku aikštėje galės treniruotis vaikai, žaisti kiti futbolo mėgėjai.

Nuoma, pasak vicemero, bus prieinama nuo rugsėjo, o infrastruktūros įrengimas savivaldybei atsiėjo apie 2 mln. eurų, dirbtinę aikštės dangą dovanojo Lietuvos futbolo federacija. 


Rašyti komentarą...
Žmogus
2020-08-05 16:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Noriu pyst kaip arklys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų