Rekordą pasiekęs gynėjas atvedė NBA čempionus į pergalę

Pergalę NBA iškovojo Toronto „Raptors“ (48/18) komanda, kuri rezultatu 107:103 (23:17, 25:27, 36:35, 23:24) palaužė Majamio „Heat“ (42/25) krepšininkus.

NBA čempionus į priekį vedė Fredas VanVleetas, kuris įmetė 36 taškus. Jis pataikė septynis tritaškius iš 12 ir visus 13 baudų metimus.

Krepšininkui tai yra naujas asmeninis taškų rekordas.

„Heat“ komandai Goranas Dragičius įmetė 25 taškus, o sekmadienį treniruotę praleidęs Jimmy Butleris žaidė ir surinko 16 taškų.

Toronto komanda trečiajame kėlinyje pirmavo 17 taškų pranašumu, tačiau persvarą išbarstė ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę.

Goranas Dragičius likus 41 sekundei pelnė dvitaškį su pražanga. Tačiau baudos metimą prametė ir neišnaudojo galimybės išlyginti rezultatą.

Vėliau „Heat“ komanda prametė vieną metimą, dukart suklydo ir „Raptors“ baudų metimais užsitikrino pergalę.

„Heat“: Goranas Dragičius 25, Kelly Olynykas 17, Jimmy Butleris ir Jae Crowderis po 16, Tyleris Herro 12.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 36, Pascalis Siakamas 22, Serge Ibaka 15, Kyle‘as Lowry 14.