Kiek anksčiau čempionų titulą užsitikrinęs Turino „Juventus“ paskutinėse Italijos „Serie A“ lygos 2019/2020 metų sezono rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Roma“ futbolininkų pranašumą.

Gonzalo Higuainas 5-ąją minutę vos iš keleto metrų nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Nikola Kaliničius 23-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Diego Perotti 44-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Roma“ naudai 2:1. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs puolėjas antrojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

Tuo tarpu Milano „Inter“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Atalanta“ futbolininkus.

Danilo D'Ambrosio jau 1-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Ashley Youngas 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino pranašumą 2:0.