Vasaros lygoje – brutalus Darjušo Lavrinovičiaus smūgis alkūne varžovui Epizodo įrašas

Pralaimėjimą „Bucket Summer League“ patyrė lygoje pirmavę „Arotena Oaks“ (4/2), Kėdainiuose nusileidę VDU (4/2) ekipai – 57:69 (8:23, 19:15, 13:17, 17:14).

D. Lavrinovičius

VDU nuo pat mačo pradžios startavo solidžiau ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą. „Arotena Oaks“ taip ir nepriartėjo arčiau nei per penkis taškus bei turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Rungtynės buvo pažymėtos ir nemaloniu epizodu – ketvirtajame kėlinyje alkūnėmis pasišvaistė Darjušas Lavrinovičius ir Adomas Drungilas. Apsistumdymas po krepšiu iššaukė nesportinę A.Drungilo pražangą, o iš kantrybės išvestas D.Lavrinovičius alkūne smūgiavo varžovui į galvą bei parvertė šį ant žemės.

Iš A.Drungilo lūpos pasipylė kraujas, o pats aukštaūgis atsitokėti sėdo ant suolelio nei rungtynių nepratęsė. Brolis atvėsti buvo išsiųstas į rūbinę. VDU atstovus vėliau nustebino teisėjų sprendimas, kad už tokį žingsnį net nebuvo metami baudų metimai.

Už tai D.Lavrinovičiaus laukė atsakomybė. „Bucket Summer League“ netoleruoja nesportinio elgesio. Rungtynių metu Lavrinovičiui buvo skirta diskvalifikacinė pražanga, dėl kurios, remiantis „Summer Bucket League“ nuostatomis (XI punktas), jis privalės sumokėti piniginę baudą ir praleisti artėjančias rungtynes“, – rašo lygos organizatoriai. 

VDU ekipai A.Drungilas pelnė 14 taškų, Aurimas Urbonas – 12, 10 – Regimantas Miniotas, 9 – Donatas Sabeckis, po 7 – Justas Tamulis ir Paulius Sorokas.

Pralaimėtojams 14 taškų surinko Darius Tarvydas, 13 – Julius Jucikas, 12 – Simas Jasaitis, 9 – Matas Jucikas. 


Rašyti komentarą...
d
dedprora
2020-08-02 15:18:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suaaugušiėms, norintiеms sųsirаsti pаrtnеrį, nоrintiems pаšimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų