Tubelio ir Lukauskio tandemas parbloškė komandą iš Vokietijos

Dar vieną pergalę „Bucket Summer League“ iškovojo „Synkarb“ (4/2) ekipa, Kėdainiuose be didelių sunkumų 51:38 (21:7, 14:7, 11:15, 5:9) nugalėję „JL Electrified Youngsters“ (2/4) komandą.

Įspūdingai mačą pradėjo Ąžuolas Tubelis, pirmąsias tris minutes vienintelis rinkęs taškus ir suvertęs jų net 10, kol lietuvio seriją nutraukė Garai‘us Zeebas – 10:3.

Pirmąjį kėlinį metimu iš aikštės vidurio uždarė Mindaugas Lukauskis – 21:7. Iki ilgosios pertraukos JL puolimas nepagyvėjo – jų kėlinys ir vėl buvo vienženklis, o praraja tarp komandų išaugo iki 14:35.

Intriga šiek tiek pagyvėjo tik ketvirtajame kėlinyje, kai skirtumas po Justo Furmanavičiaus dėjimo sumažėjo iki 10 taškų – 36:46. Lauryno Samėno tritaškis situaciją stabilizavo, o nerezultatyvi mačo pabaiga nieko nepakeitė.

Nugalėtojams 13 taškų surinko Ą.Tubelis, 12 – M.Lukauskis, 9 – Augustas Marčiulionis.

Vieninteliu dviženklininku varžovų gretose tapo 12 taškų pelnęs Olegas Kejenetsas, po 8 pridėjo Justas Furmanavičius ir Kay‘us Bruhnke. JL ekipai šiame mače koją kišo ir gerokai praretėjusi sudėtis.

Komandai nepadėjo ne tik traumuotas Arielis Hukporti, bet ir šiame turnyre jau žaidę Joshua Obiesie bei Tomas Lekūnas.