Jonas Valančiūnas buvo rezultatyvus, tačiau Memfio „Grizzlies“ (32/34) pralaimėjo pirmąsias NBA sezono pratęsimo rungtynes.

Lietuvio klubas po pratęsimo 135:140 (30:35, 30:33, 36:25, 28:31, 11:16) pripažino Portlando „Trail Blazers“ (30/37) pranašumą.

J.Valančiūno žaidimo minutes ribojo asmeninės pražangos.

Jis per 14 minučių pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet dukart suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Memfio ekipa Vakaruose yra aštunta, bet po šio mačo pranašumas prieš „Trail Blazers“ sumažėjo iki 2,5 pergalių.

„Trail Blazers“ klubui C.J.McCollumas įmetė 33 taškus, Damianas Lillardas pelnė 29, o Carmelo Anthony – 21.

„Grizzlies“ panaikino trečiajame kėlinyje turėtą 13 taškų deficitą ir įgijo 11 taškų persvarą, bet ją išbarstė labai greitai.

Ketvirtajame kėlinyje likus 37,5 sekundėms C.Anthony tritaškis išvedė Portlando ekipą į priekį 124:122. Netrukus Brandonas Clarke'as lygino rezultatą ir vėliau lemiamas Ja Moranto metimas buvo netikslus.

Pratęsimo pradžioje „Trail Blazers“ pataikė tris tritaškius, atitrūko 135:124 ir pergalės nepaleido.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 33, Ja Morantas 22 (11 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 21, Jonas Valančiūnas 16.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 33, Damianas Lillardas 29, Carmelo Anthony 21, Jusufas Nurkičius 18, Gary Trentas 17.