Antro ultimatumo sulaukę rusai išsigelbėjimui turi dvi savaites

Su ugnimi žaidžianti Rusijos lengvosios atletikos federacija jau rugpjūčio viduryje gali būti išbraukta iš tarptautinės lengvosios atletikos federacijos narių sąrašo.

Rusai gali būti rimtai nubausti (nuotr. SCANPIX)

Rusai jau pavėlavo sumokėti 5 mln. JAV dolerių baudą ir 1,31 mln. JAV dolerių kompensaciją už teisines išlaidas. Visgi, tarptautinė lengvosios atletikos federacija jiems už tai atleido, suprasdami sunkią padėtį dėl koronaviruso pandemijos, ir suteikė rusams kiek daugiau laiko.

Naujasis nustatytas terminas – rugpjūčio 15 d. Jei iki šios dienos rusai nesumokės baudos, tuomet bus galutinai pašalinti iš tarptautinės lengvosios atletikos federacijos. Tokiu atveju Rusijos lengvaatlečiai prarastų galimybę gauti net ir neutralių atletų statusą, taip užkertant jiems paskutinę galimybę dalyvauti Tokijo olimpiadoje.

Pažymima, kad Rusijos lengvosios atletikos federacija ne tik nesumoka baudos, bet ir nekeičia savo organizacijos kultūros, „nesivalo“ ir taip siutina tarptautinę bendruomenę.

Priminsime, jog ryškiausios Rusijos lengvosios atletikos žvaigždės atvirai kalba apie galimybę pakeisti pilietybę, nes atstovauti Rusijai gali tapti neįmanoma.


Rašyti komentarą...
m
mimoube
2020-07-31 19:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetaainė suаugusiеms, nоrintiems sųsiraasti pаrtnerį, norintiems pašimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų