Sekmadienį vakare dešimčia rungtynių pasibaigė Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Paskutiniame ture sprendėsi, kurios komandos kitą sezoną dalyvaus UEFA Čempionų lygoje. Laiminguosius bilietus galiausiai pagriebė „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“.

„Man Utd“ tiesioginėje kovoje dėl vietos tarp keturių stipriausių 2:0 (0:0) įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir finišavo treti.

„Leicester City“ galiausiai liko penkti ir turės žaisti Europos lygoje.

70 min. Bruno Fernandesas tiksliai realizavo 11 m baudinį. Mačo pabaigoje nedovanotinai dar suklydo Lesterio vartininkas Kasperas Schmeichelis, praradęs kamuolį Jesse Lingardui, kuris padvigubino rezultatą (90+7 min.)

„Leicester City“ rungtynes baigė dešimtiese, nes per pridėtą antro kėlinio laiką raudoną kortelę užsidirbo Jonny Evansas.

Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ 2:0 (2:0) nugalėjo „Wolves“ ir užėmė ketvirtą vietą. Abu įvarčiai krito per pridėtą pirmo kėlinio laiką. Pirmas pasižymėjo Masonas Mountas (45+1 min.), o netrukus ir Olivier Giroud (45+4 min.).

Šeštoje vietoje liko ir bilietą į Europos lygos atrankos varžybas gavo „Tottenham“ klubas, kuris 1:1 (1:0) sužaidė su „Crystal Palace“.

Harry Kane’as 13 min. išvedė „Tottenham“ į priekį, bet rezultatą 53 min. išlygino Jeffrey Schluppas.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ 5:0 (2:0) sutriuškino „Norwich“ ir sezoną pabaigė pelnydami 102 įvarčius.

Šiame mače pasižymėjo Gabrielis Jesusas (11 min.), Kevinas De Bruyne’as (45 ir 90 min.), Raheemas Sterlingas (79 min.) ir Riyadas Mahrezas (83 min.).

Į žemesnę lygą iškrito „Norwich“, „Watford“ ir „Bournemouth“.