„Hoptrans 3x3“ MVP tapęs Tarvydas: tikiuosi, tokį krepšinį žaisime dar ir dar

Palangoje pirmą kartą surengto „Hoptrans 3x3“ turnyro čempionais tapo Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ krepšininkai. Visas keturias savaites uteniškiai buvo tarp favoritų, o lemiamoje, finalinėje dvikovoje, jie palaužė itin pajėgią Šakių „Vytis-Gulbelė“ trijulę. Finale įspūdingomis spalvomis sužibo Darius Tarvydas.

Dariaus Tarvydo triumfo akimirka

D. Tarvydas finale buvo pagrindinis Utenos komandos ramstis ir pergalės kalvis. Keli sėkmingi krepšininko epizodai „Hoptrans“ arenoje vos „nepakėlė“ stogo, o būtent jis ir tapo pergalingo metimo autoriumi.

Po finalo turnyro organizatoriai D. Tarvydą pripažino naudingiausiu žaidėju (MVP). Į šeimos ir draugų glėbį pasinėręs žaidėjas pasidalijo ir karštomis savo mintimis apie ką tik pasibaigusį turnyrą bei triumfą jame.

„Ką galiu pasakyti... Tikrai daug dirbome, stengėmės, laimėjome, pačios geriausios emocijos ir nuotaikos. Finalą laimėti padėjo charakteris, galvos nepametimas. Kaip ir sakiau po pirmo turo – svarbiausia išlaikyti savo žaidimą visas dešimt minučių. Pradžioje laiminėjome, po to pralošinėjome keliais taškais, nepasimetėme, parodėme charakterį, tai ir buvo raktas į pergalę“, – dar kaip reikiant įkaitęs po atkaklios dvikovos sakė D. Tarvydas.

REKLAMA

Po finalo krepšininkas taip pat prasitarė, kad būtent tokio formato, 3x3 krepšinyje, jį dar turėtume pamatytime.

„Galbūt, tikiuosi. Aš manau, kad sužaisiu dar ne vienerias rungtynes“, – šyptelėjo D. Tarvydas.

Palanga pasižymi ne tik saulėtomis dienomis prie jūros, bet ir audringomis naktimis miesto gatvėse. Triumfavęs krepšininkas užsiminė, kad anksti miegoti šiąnakt nesiruošia.

„Tikiuosi“, – apie laukiantį vakarėlį prasitarė D. Tarvydas.

Bendrai turnyrą krepšininkas vertina itin teigiamai. Jis asmeniškai turėjo patirties ir FIBA rengiamuose panašiuose turnyruose, tačiau dalykų, kuriuos čia, Lietuvoje, reiktų keisti, jis neįžvelgė.

„Lygis puikus, mes lietuviai, žaisti krepšinį mokame. Tikrai puikus lygis (...) Norėtųsi žaisti daugiau, bet gal truputį žinote, tos trys savaitės, kai žaidi dėl nieko, tai pusiau.Aišku, visada yra kur pasitempti. Bet kaip jau sakiau, lygis tikrai puikus, nelabai net ką turiu ir pasakyti, kas buvo negerai“, – kalbėjo D. Tarvydas.

Komandos iš viso išsidalino 74 tūskt. eurų prizinį fondą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų