„Hoptrans 3x3“ pusfinalio laukiantis Šaulys: čia viską lemia kova, mes tikrai pasiruošę tv3.lt iš Palangos

„Hoptrans 3x3“ turnyro finalinis etapas Palangoje šeštadienį prasidėjo nemenka sensacija. Vieni turnyro favoritų, Kauno rajono „Tauras“, iš kovos pasitraukė jau ketvirtfinalyje, kur po atkaklios kovos nusileido „Šiaulių“ trijulei.

Evaldas Šaulys.

Vienas šiauliečių lyderių Evaldas Šaulys sako, kad jo komanda, įsibėgėjant turnyrui, randa vis daugiau tiesių kelių pergalių link. Tiesa, su tv3.lt kalbėdamas apie sėkmingą ketvirtfinalio dvikovą, krepšininkas nenusisuko ir nuo sėkmės faktoriaus.

„Negali sakyti, kad atsitiktinumas, negali sakyti ir tiesiog, kad atėjome ir laimėjome. Pirmuose, antruose turuose jau buvome susikovę, ne pirmą kartą su jais susiduriame. Būdavo problemų su atkovotais kamuoliais, užsidegimu, pralaimėdavome keliais taškais. Šįkart ėjome ir kovojome, žinojome, kad galime juos įveikti. Žinoma, kažkiek buvo ir sėkmės, bet, kaip sako, lai sėkmė lydi nugalėtojus“, – dar gaudydamas kvapą šyptelėjo E. Šaulys.

„Šiaulių“ krepšininkas išrinko vieną žodį, geriausiai apibūdinantį ketvirtfinalio mačą. Tai kova.

„Greičiausiai kova. Net ne greičiausiai, o vienareikšmiškai. Visi griuvome ant kiekvieno kamuolio, akcentavome prieš rungtynes, kad negalime leisti jiems pasijausti laisvai“, – sako E. Šaulys.

REKLAMA

„Šiauliai“ ruošiasi pusfinalio mūšiui prieš Utenos „Juventus Uniclub Casino“ trijulę. Paklaustas, ar būti tarp keturių stipriausių turnyro komandų jau yra laimėjimas, E. Šaulys nusišypsojo ir pažadėjo, kad geriausiai į viską atsakys žaidimas.

„Sunku pasakyti. Daug komandų, kurios čia važiavo, ruošėsi šiam turnyrui rimtai. Mums sekėsi kiek sunkiau – tiek su finansais, tiek su pačiu pasiruošimu. Vienas iš Vilniaus, kitas iš Kauno, trečias iš pajūrio, tai susirinkome turbūt dvi dienos iki turnyro pradžios. Savo potencialą visada sunku įvardyti, geriausiai į tai atsako rezultatai“, – sako E. Šaulys.

Prieš pusfianlį „Šiauliai“ yra pasiruošę dar vienai sunkiai kovai. E. Šaulys sako žinantis, kokių akcentų ties varžovų žaidimu reiktų vengti labiausiai.

„Jau kelis kartus su jais žaidėme, labai kieta komanda, žaidžianti fiziškai ir protingai. Daug susikuria lengvų taškų, turime kuo greičiau išeiti iš susikeitimų, turime pataikyti savo metimus ir neleisti varžovui pajausti savo ritmo, nes tada būna labai sunku“, – teigia krepšininkas.

Turnyras vyksta Palangoje. Dalyviams skirtoje palapinėje ne kartą pasigirdo juokeliai apie griausmingą vakarą ir kuklų, o galbūt ir ne kuklų turnyro atšventimą. Visgi E. Šaulys sako, kad pirmiausia reikia nuveikti darbus aikštelėje.

„Kol kas apie vakarą negalvojame, bet jei reikės, tai sugalvosime ką nuveikti“, – juokėsi E. Šaulys.


Rašyti komentarą...
e
ectasa
2020-07-26 10:56:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetаinė suaaugusiems, nоrintiеms sūsirаsti pаrtnęrį, nоrintiems pаsimylеti
Atsakyti
0

d
deszakhti
2020-07-26 17:00:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suаugusięms, norintiems sūsirаsti paartnėrį, nоrintiеms pаšimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų