Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 įveikė „Granada“ futbolininkus ir padidino pranašumą nuo „Barcelonos“ vėl iki keturių taškų.

Ferlandas Mendy 10-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą iš labai aštraus kampo ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Karimas Benzema 16-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Darwinas Machisas 50-ąją minutę puikiu smūgiu greitos kontratakos metu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Bet svečiai atsilaikė ir iškovojo itin svarbią pergalę.

Tai jau buvo devintas iš eilės Madrido klubo laimėjimas po sezono atnaujinimo. Iki titulo juos teskiria du taškai, kuriuos reikia surinkti per artimiausius du mačus.