Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygoje savų žiūrovų akivaizdoje net 4:0 sutriuškino Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus ir sumažino atsilikimą nuo tiesioginio varžovo iki penkių taškų.

Vaidas Slavickas 9-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Mantas Kuklys 12-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Richlordas Enninas 14-ąją minutę atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Sauliaus Mikoliūno 34-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai nutraukė varžovai.

R.Enninas 37-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Giedrius Matulevičius nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 1:0.

Liviu Antalis 47-ąją minutę suklaidinęs varžovą atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Mantas Kuklys 53-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau Ivanas Kardumas atrėmė šį smūgį.

Varžovo klaida pasinaudojęs L.Antalis atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą meistriškai kamuolį atrėmė I.Kardumas.

R.Enninas 63-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „žalgiriečių“ pranašumą 2:0.

Francis Kyeremehas 70-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Hugo Videmontas 96-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką, o vilniečiai iškovojo įspūdingą pergalę 4:0.