Tysonas atliko savo kilmės testą: „Ar tai ne kažkoks nesusipratimas?“

Bokso legenda Mike‘as Tysonas savo „podcaste“ atskleidė, kad neseniai atliko kilmės tyrimą. Jis atskleidė, kad amerikiečio šaknys yra Afrikoje.

M. Tysonas (nuotr. SCANPIX)

„Neseniai atlikau savo kilmės tyrimą. Aš iš Kongo. Ar tai ne kažkoks nesusipratimas?“, - stebėjosi M.Tysonas.

Tuo tarpu su M.Tysonu buvęs senegaliečių kilmės dainininkas Akonas tuo nesistebėjo: „Aš kaip tik norėjau sakyti, kad atrodai kaip kongietis. Turi kongiečio širdį. Tie vyrukai plikomis rankomis žudo gorilas, todėl Mike‘as toks stiprus. Konge rastum daug tokių kaip Mike'as.“

54-erių M.Tysonas vis dar neatskleidžia, kada įvyks jo sugrįžimas į ringą, nors amerikietis jau keletą mėnesių dalyvauja bokso treniruotėse. Štai buvęs sunkiasvorių čempionas – 52-ejų Riddickas Bowe‘as – irgi pareiškė, jog norėtų susikauti su M.Tysonu.

„Noriu sugrįžti į ringą. Manau, kad dabar tam idealus laikas ir aš labai trokštu kovoti. Tai oficialu. Galite parašyti, kad aš oficialiai sugrįžtu. Nagi, Mike‘ai Tysonai, Evanderi Holyfieldai. Su Mike‘u mes lankėme tą pačią mokyklą ir tik vėliau mūsų keliai išsiskyrė. Vėliau abu tapome sunkiasvorių pasaulio čempionais. Dabar labai norėčiau su juo susikauti. Galėčiau tai daryti bet kurią savaitės dieną. Sutikčiau kautis tiek parodomojoje, tiek profesionalioje kovoje“, - kalbėjo R.Bowe‘as.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų