Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 33-is turas, kuriame pergales įsirašė dėl vietos pirmajame ketverte kovojančios „Manchester United“ ir „Leicester City“.

„Man Utd“ namie net 5:2 sutriuškino „Bournemouth“.

Svečiai išsiveržė į priekį 15-ąją minutę po Junioro Stanislavo įvarčio, bet dar iki pertraukos praleido tris įvarčius.

„Raudonųjų velnių“ gretose pasižymėjo Masonas Greenwoodas (29 min.), Marcusas Rashfordas (35 min.) ir Anthony Martialis (45+2 min.).

Antrasis kėlinys ir vėl prasidėjo greitu „Bournemouth“ įvarčiu, kai 49 min. rezultatą sušvelnino Joshua Kingas. Tačiau šeimininkai ir vėl atsakė galingai – M. Greenwoodas pelnė antrą savo įvartį 54 min., o 59 min. triuškinimą įtvirtino Bruno Fernandesas.

„Leicester City“ namie 3:0 nugalėjo „Crystal Palace“. Jiems du įvarčius pelnė Jamie Vardy (77 ir 90+4 min.), vieną pridėjo Kelechi Iheanacho (49 min.).

Pirmasis J. Vardy įvartis puolėjui tapo šimtuoju per karjerą Anglijos „Premier“ lygoje.