Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus.

Baudos aikštelėje tikslaus perdavimo sulaukęs Yannickas Carrasco 18-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Joao Felixo 24-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alvaro Morata 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0.

Dar vienos „Atletico“ surengtos atakos smaigalyje atsidūręs J.Felixas 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys vėl skriejo šalia vartų.

A.Morata per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Koke 79-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, o kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė varžovų vartų tinkle ir rezultatas tapo 3:0.