Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po permainingos kovos 2:3 turėjo pripažinti „West Ham United“ futbolininkų pranašumą.

Tomas Soucekas 34-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Willianas 42-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Tomas Soucekas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Michailas Antonio antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „West Ham Utd“ naudai 2:1.

Willianas 72-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl atstatė pusiausvyrą „Chelsea“ naudai 2:2.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Andrejus Yarmolenko 89-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „West Ham Utd“ dramatišką pergalę 3:2.

Tuo tarpu Londono „Arsenal“ 4:0 nepaliko šansų „Norwich City“ futbolininkams.

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas 33-ąją minutę perėmė kamuolį ir nukreipęs jį į tuščius likusius vartus išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Granitas Xhaka 37-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Kenny McLeanas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką galingai smūgiavo kamuolį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė smūgį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Toddas Cantwellas 60-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė, jog pražangos nebuvo ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Dar viena varžovo klaida pasinaudojęs P.E.Aubameyangas 67-ąją minutę dar kartą nubaudė varžovus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Cedricas Soaresas taip pat pridėjo įvartį, o Londono klubas šventė pergalę 4:0.