Londono „Chelsea“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių komandų.

Youri Tielemansas 20-ąją minutę po atlikto solo reido atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Christiano Pulisičiaus 31-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jamie Vardy atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Tammy Abrahamas 56-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Rossas Barkley 63-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Chelsea" į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.

Kiek anksčiau sekmadienį vykusiame mače į turnyro pusfinalį pateko ir Londono „Arsenal“, svečiuose 2:1 įveikusi „Sheffield United“ futbolininkus.

Johnas Lundstramas jau 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Nicolas Pepe 25-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Johnas Eganas 58-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Chrisaas Bashamas 60-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išlko nepakitęs.

Grubia gynėjų klaida pasinaudojęs Davidas McGoldrickas 87-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Danielis Ceballosas 91-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Arsenal“ pergalę 2:1.