Vilniaus „Žalgiris” Lietuvos futbolo A lygoje įvykusiame sostinės derbyje net rezultatu 7:0 sutrypė „Riterių” futbolininkus.

Liviu Antalis 14-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Žalgirį” į priekį 1:0.

Richie Enninas 34-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Ivanas Tatomirovičius 42-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

R.Enninas 45-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką 4:0. Francisas Kyeremehas 55-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui 5:0

Saulius Mikoliūnas 67-ąją minutę puikiu smūgiu pelnė įvartį 6:0. I.Tatomirovičius 85-ąją minutę pridėjo dar vieną įvartį, o „Žalgiris” iškovojo triuškinamą pergalę 7:0.

Kitame mače „Panevėžys“ 2:1 nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkus ir įsirašė į savo sąskaitą pirmąją pergalę.