Įprastai 11 metrų baudinio realizacijos tikimybė yra 76 procentai. Kitaip tariant, tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje realizuojami yra 3 baudiniai iš 4. Kaip tik keturi baudiniai nuo sezono atnaujinimo buvo skirti ir A lygoje. Tiesa, iš jų tikslo nepasiekė nei vienas.

Pirmasis baudinys po karantino buvo skirtas „Kauno Žalgirio“ – „Panevėžio“ rungtynėse. Tąsyk prie žymos stojusį Gratą Sirgėdą pergudravo panevėžiečių vartų sargas Rafaelis Broetto. Tiesa, tas epizodas didelės reikšmės dvikovos baigčiai neturėjo, nes kauniečiai vis tiek laimėjo rungtynes.

R.Broetto sėkmingai atmušė ir Mihreto Topčagičiaus smūgį Marijampolės „Sūduvos“ – „Panevėžio“ rungtynėse. Tuomet „Sūduva“ jau buvo priekyje 2:0, o marijampoliečių puolėjas turėjo galimybę vos per 21 minutę įforminti hetriką. Baudinys nerealizuotas, tačiau hetrikas kiek vėliau vis tiek pasiektas.

Daug didesnių pasėkmių turėjo Liviu Antalio nerealizuotas baudinys dviejų Žalgirių rungtynėse Vilniuje. Esant rezultatui 2:2 ir laikrodžiui skaičiuojant paskutines dvikovos minutes, brangiausias A lygos futbolininkas sukirto kamuolį į virpstą, o po poros minučių kauniečiai pelnė įvartį bei iškovojo įspūdingą pergalę.

Nemažą įtaką galutiniam rezultatui padarė ir Donato Kazlausko nerealizuotas baudinys „Bangos“ – „Riterių“ rungtynėse. Tuomet Riteriai jau pirmavo 1:0, o padidėjusi persvara būtų leidusi ramiau užbaigti rungtynes. Būtent šį nerealizuotą baudinį, kaip esminį rungtynių momentą, pavadino ir „Bangos“ vyriausiasis treneris Tomas Tamošauskas. Priminsime, kad rungtynės baigėsi 1:1.

Ši nesėkmių serija gali būti nutraukta jau sekmadienį. Priminsime, kad tądien „Kauno Žalgiris“ namie priima „Sūduvą“, „Riteriai“ – „Žalgirį“, o „Panevėžys“ – „Bangą“.