„Brighton“ Anglijos „Premier“ lygoje po permainingos kovos 2 – 1 privertė kapituliuoti Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Pierre‘o-Emericko Aubameyango jau 4-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alexandre‘as Lacazette‘as 31-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Mathew Ryanas meistriškai atrėmė kamuolį.

P.E.Aubameyangas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Nicolas Pepe 68-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Lewisas Dunkas pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Nealas Maupay‘us 95-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia gynyba sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išplėšė „Brighton“ pergalę 2:1.