„Riterių“ saugas pateko į kuriozinę situaciją ir sulaukė dėmesio iš Indijos

22 metų Vilniaus „Riterių“ futbolininkas Ernestas Stočkūnas praėjusią savaitę atstovavo B komandai bei Pirmos lygos rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“ pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartu su ekipos draugais šventė gražią pergalę.

 Ernestas Stočkūnas. (fkriteriai.lt)

Vis tik, tai ne didžiausia Ernesto šventė šį mėnesį – prieš kelias savaites jis pakliuvo į keistą situaciją, kokiose dažniausiai atsiduria didžiausios futbolo žvaigždės pasaulyje.

Viskas prasidėjo, kai vieną gražų rytą Indijos žiniasklaida pranešė, jog Ernestas Stočkūnas yra kandidatas papildyti „Kerala Blasters“ klubą Indijoje. Priminsime, kad šio klubo vyriausiuoju treneriu dirba buvęs Riterių strategas Kibu Vicuna, fizinio parengimo treneriu – buvęs Riteris Paulius Ragauskas, o naujuoju direktoriumi paskirtas buvęs Marijampolės „Sūduvos“ vadovas Karolis Skinkys.

„Iš pradžių nesupratau, kas darosi. Į instagramą atėjo sveikinimas prisijungus, tada klausimas, kada atvyksiu, tada vėl sveikinimas, vėl klausimas…  taip per savaitę sulaukiau daugiau nei 500 žinučių (šypsosi). Įdomiausia, kad apie mano išvykimą nežinojau nei aš, nei mano klubas, nei klubas, kuris manimi, anot spaudos, domėjosi“, – jau aprimus aistroms pasakojo E. Stočkūnas.

Anot indų spaudos, E. Stočkūnas buvo tarp keturiasdešimties kandidatų, iš kurių klubas turėjo atsirinkti keletą žaidėjų, galinčių sustiprinti „Kerala Blasters“ klubą. Nors K. Skinkys šią informaciją paneigė, Indijos sirgaliai E. Stočkūno atžvilgiu buvo pakankamai aktyvūs.

REKLAMA

„Galiu tik spėlioti, kaip atsiradau tame sąraše, nes tikrai nežinau. Mano versija tokia: aš instagrame seku ir Kibu Vicuną, ir Karolį Skinkį, ir „Kerala Blasters“. Galbūt kažkam iš vietinių pasirodė, kad to užtenka, jog atsidurtum kandidatų sąraše“, – šypsojosi E. Stočkūnas.

„Tai, kad čia nerimta, supratau, kai išgirdau, kad nesu vienintelis lietuvis, kurį pasitiko tokia didelė sirgalių armija. Iš pradžių nuolat skambantis telefonas erzino, bet kai viskas baigėsi, pagalvojau, kad toks dėmesys visai malonus (šypsosi). Aišku, garsūs futbolininkai tokių žinučių sulaukia dešimt kartų daugiau, tačiau atsidurti šioje situacijoje – visai įdomi patirtis“, – sakė „Riterių“ atstovas.

Indijoje praėjusį sezoną žaidė ir rezultatyviausiu lygos futbolininku tapo buvęs kitas Riteris Nerijus Valskis. Daugiau lietuviškų akcentų bent kol kas Bolivudo šalyje nenusimato.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų