A lyga: „Sūduva“ šventė pergalę emocingame mūšyje

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus ir įsirašė į savo sąskaitą antrąją pergalę.

Giedrius Matulevičius 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė Armanto Vitkausko rankose.

Perdavimo baudos aikštelėje sulaukusiam Josipui Tadičiui nepavyko įveikti „Kauno Žalgirio“ vartininko gynybos.

Jurijus Bušmanas 44-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

68 min. Povilas Leimonas išvedė čempionus į priekį.

75-ąją minutę aikštėje įvyko žaidėjų emocijų protrūkis, susistumdymas. Netrukus Jurijus Bušmanas, P.Leimonas ir Rudinilsonas Silva už tai buvo nubausti geltonomis kortelėmis. Tuo tarpu nuo atsarginio žaidėjų suolelio pakilęs ir į veiksmą įsijungęs Mihretas Topčagičius sulaukė raudonos kortelės bausmės.