Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse net 6:1 nugalėjo „Paderborn“ futbolininkus.

Thorganas Hazardas 54-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Jadonas Sancho 57-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Uwe Hunemeieris 72-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

J.Sancho 74-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

Susitikimo pabaigoje įvarčius pridėjo Achrafas Hakimi ir Marcelis Schmelzeris bei svečiai dar labiau padidino pranašumą 5:1. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs J.Sancho per pridėtą laiką jau trečią kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o Dortmundo klubas šventė triuškinamą pergalę 6:1.

Būtent po antrojo įvarčio anglas nusivilko marškinėlius ir ant viršutinės aprangos parodė užrašą, kur buvo užrašyta „Teisingumas dėl George‘o Floydo“. Tai yra juodaodis vyras, dėl kurio šiuo metu JAV yra kilę masiniai protestai. Jis mirė po akistatos su policijos pareigūnais. Dėl tokių brutalių veiksmų nepatenkinti žmonės išėjo į gatves.

Antrosiose sekmadienio rungtynėse „Menchengladbacho „Borussia“ namuose 4:1 pranoko Berlyno „Union“ ekipą.