Praėjusią savaitę įvartį Į Zagrebo „Dinamo“ vartus įmušęs Paulius Golubickas vakar pasižymėjo dar kartą.

Kitose draugiškose rungtynėse su „Varaždin“ klubu lietuvis įmušė trečią savo komandos įvartį ir padėjo HNK „Gorica“ klubui švęsti pergalę rezultatu 5:1.

Šios draugiškos rungtynės vyko ne standartiniu formatu, nes buvo žaidžiami ne du, o trys kėliniai po 45 minutes.

Valdo Dambrausko auklėtiniai, kurių pirmosios atnaujinto sezono rungtynės lauks birželio 6 dieną, buvo visa galva pranašesni už varžovus, o P.Golubickas įvartį įmušė 77 minutę, techniškai vienu lietimu nukreipdamas kamuolį į vartus.

Nuo 01:28:00 val.