„Bayern“ iškovojo pergalę septynių įvarčių rungtynėse

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate užtikrintai 5:2 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 12-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino skersinį ir rezultatas išliko nepakitęs. Leonas Goretzka 17-ąją minutę tiksliai uždarė puikų Thomaso Mullerio pasiųstą perdavimą į baudos aikštelę ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Thomasas Mulleris 41-ąją minutę susistabdęs pasitaisė kamuolį ir nuginklavęs varžovų vartininką padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Martinas Hintereggeris per tris minutes du kartus iš eilės nuginklavo Manuelį Neuerį ir sušvelnino rezultatą 2:3.

Alphonso Daviesas 61-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nuginklavo vartininką ir padidino „Bayern“ pranašumą 4:2.

Visgi netrukus M.Hintereggerį ištiko nelaimė, futbolininkas pasiuntė kamuolį ir į savo vartus bei „Bayern“ vėl susigrąžino užtikrintą pranašumą 5:2.

Po šios pergalės „Bayenr“ įsitaisė pirmoje vietoje ir keturiais taškais lenkia „Borussia“.