Garsus JAV žurnalistas Jordaną išvadino melagiu

Pastarąjį mėnesį sporto sirgalius prie ekranų pritraukė dešimties serijų dokumentika „Last Dance“, pasakojanti apie legendinį Michaelą Jordaną ir Čikagos „Bulls“ šlovingą istorijos tarpsnį. Tačiau nemažai buvusių M. Jordano bendražygių pasipiktino kai kuriais šio žodžiais, o garsus žurnalistas kelis teiginius net išvadino visišku melu.

M. Jordanas (nuotr. SCANPIX)

M. Jordanas paskutinio epizodo metu pareiškė, kad buvo pasiruošęs kautis dėl septintojo titulo, o vienerių metų sutartis dėl to būtų pasirašęs treneris Philas Jacksonas ir Scottie Pippenas su Denisu Rodamnu. Tačiau „Bulls“ laikėsi plano ir vietoj tokios galimybės pasirinko persitvarkymą. MJ teigimu, tai pagreitino jo sprendimą baigti karjerą.

Jis ne kartą buvo pareiškęs, kad nežais jokiam kitam treneriui tik Ph. Jacksonui.

Vis tik ilgametis NBA žurnalistas Samas Smithas, rašęs „Chicago Tribune“ leidiniui bei išleidęs garsiąją „Jordano taisyklės“ knygą mano, kad tai yra visiškas melas.

„Tai visiškas melas. Dokumentikoje mačiau keletą dalykų, kuriuos žinau, kad jie išsigalvojo arba melavo apie tai. Tai nėra esminiai dalykai“, – teigė S. Smithas.

Buvęs žurnalistas taip pat paneigė istoriją apie tai, kad 1997 m. finalo metu prieš Jutos „Jazz“ M. Jordanas apsinuodijo pica.

„Tai visiška nesąmonė. Kaip ir Jordano noras žaisti 1998-99 m. sezoną“, – pabrėžė jis.

Norėdamas tą pagrįsti S. Smithas prisiminė M. Jordano pokalbį su „Bulls“ savininku Jerry Reinsdorfu.

„Jerry prašė palaukti, teigė, kad dėl lokauto sezonas gali nusikelti neribotam laikui ir galbūt Ph. Jacksonas pakeis nuomonę. Bet MJ atsakė, kad viskas baigta, kad nenori toliau būti šalia šių vyrukų. Skundėsi, kad turėjo vienas tempti komandą finale. S. Pippenas negalėjo visa jėga žaisti dėl nugaros skausmų, šlubavo. D. Rodmaną vadinu pakvaišėliu“, – teigė S. Smithas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų