Futbolo sirgaliai galės nusikelti į 2017 metų kovo 8 dieną, kai įvyko įspūdingiausias revanšas per visą UEFA Čempionų lygos istoriją. Aštuntfinalio antrosiose rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai savo aikštėje sudorojo Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG) klubą ir atkeršijo varžovams už negailestingą pralaimėjimą 0:4 Prancūzijoje.

Šį iš koto verčiantį mačą šeštadienį, balandžio 4-ąją, nuo 21.30 val. rodys „TV3 Sport“ kanalas ir vaizdo transliacijų internetu platforma „Go3“. Legendines futbolo rungtynes komentuos Nerijus Kesminas.

Po pirmosios dvikovos Paryžiuje net ir daugelis ištikimiausių klubo „Barcelona“ sirgalių nebetikėjo, kad jų numylėtiniai gali atsigriebti. O 87-ąją rungtynių minutę katalonų sėkme jau turbūt netikėjo niekas. Per likusį laiką šeimininkams reikėjo įmušti tris įvarčius.

Ir jie tai padarė!!! Lemiamą įvartį „Barcelona“ pelnė paskutinę, 5-ąją, pridėto laiko minutę – pasižymėjo Sergi Roberto. Tai buvo paskutinė ataka tame mūšyje. Jei Katalonijos komanda būtų neįmušusi, beveik niekas neabejojo, kad teisėjas būtų fiksavęs akistatos pabaigą.

Tuomet „Barcelona“ garbę gynė ne tik Lionelis Messi, Luisas Suarezas, bet ir kitas puolimo asas Neymaras. Šis futbolininkas dabar yra PSG narys. Paryžiaus ekipoje tada žaidė tokios žvaigždės kaip Edisonas Cavani, Angelis di Maria, Marco Verrati, Lucasas, Thiago Silva.

„Tai buvo pačios geriausios rungtynės mano gyvenime“, – po finalinio švilpuko pareiškė brazilas Neymaras.

„Tai tokios rungtynės, kurios nebus nepamirštos per „Barcelona“ istoriją“, – sakė klubo prezidentas Joepas Bartomeu.

„Aš taip džiaugiausi, kad po mačo griuvau ant kelių ir pažeidžiau kelio raištį. Tačiau ne tai svarbiausia“, – prisipažino devintame danguje atsidūręs tuometis „Barcelona“ treneris Luisas Enrique.

„Tai košmaras bet kuriai komandai. Praleisti tris įvarčius per septynias minutes neįsivaizduojamas dalykas“, – į neviltį puolė PSG klubo prezidentas Nasseras Al-Khelaifi.

Tiesa, „Barcelona“ futbolininkams ši pasakiška pergalė sparnų neužaugino. Jie ketvirtfinalyje bendru rezultatu 0:3 turėjo pripažinti Turino „Juventus“ pranašumą. Tuomet Italijos komanda nukeliavo iki finalo, kuriame 1:4 neatsilaikė prieš karališkąjį Madrido „Real“.

Nuo pirmadienio „TV3 Sport“ kanalas žiūrovus ir toliau džiugins dienos tema. Tai reiškia, kad balandžio 6 visą dieną bus rodomos KHL geriausios kovos. Antradienis ir trečiadienis bus skirti išskirtiniams futbolo mačams. Geriausiomis krepšinio (Eurolygos, NBA bei FIBA) rungtynėmis bus galima mėgautis kitą ketvirtadienį ir penktadienį, o savaitgalis bus skirtas įsimintiniausiems ar net legendiniams finalams.