Fury ir Wilderio trečioji kova gali būti perkelta į spalį

 Liepos 18-ą dieną turėjusi įvykti trečioji WBC sunkiasvorių čempiono Tysono Fury ir Deontay Wilderio dvikova dėl koronaviruso pandemijos galbūt bus perkelta į spalio mėnesį. Tai antradienį ESPN portalui atskleidė „Top Rank“ vadovas Bobas Arumas.

Tysonas Fury tapo sunkiasvorių bokso pasaulio čempionu. (nuotr. SCANPIX)

Šių metų vasario 22-ą dieną T.Fury privertė išmesti D.Wilderio komandą rankšluostį ir taip iškovojo WBC čempiono titulą. Tuo tarpu pirmoji jų kova 2018 m. baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis.

D.Wilderis po antrosios dvikovos iškarto pareiškė, kad nori revanšo, tačiau sustabdžius judėjimą po pasaulį ir uždarius Las Vegaso kazino, B.Arumas sako, kad nebegali judėti į priekį taip, kaip suplanuota.

„Tikrai nevyks liepos 18-ą dieną, nes mes net nežinome, ar tada „MGM Grand“ arena bus atidaryta. Negalime garantuoti kovotojams, kad renginys įvyks tą dieną“, – sakė B.Arumas. „Kur jie treniruosis iki to laiko? Tai nėra jokios prasmės. Reikia žengti žingsnį atgal. Kaip parduoti bilietus? Juokinga sakyti, kad kova įvyks, kai britai net negali čia atskristi“.

Per pirmąsias dvi dvikovas nemažai Didžiosios Britanijos piliečių atskrido į Las Vegasą tam, kad palaikytų T.Fury.

„Visi turi žengti žingsnį atgal. Boksas nėra izoliuotas, tai yra dalis to, kas vyksta pasaulyje. Tikėtina, kad kova vyks spalio pradžioje“, – sakė B.Arumas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų