Stehenas Curry grįžo į aikštę po keturių mėnesių pertraukos ir surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau Oklando „Warriors“ (14/49) pralaimėjo NBA finalo pakartojimą.

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 113:121 (27:32, 28:30, 33:27, 25:32) pripažino Toronto „Raptors“ (44/18) krepšininkų pranašumą.

S.Curry per 26 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo septynis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė šešis metimus iš 15.

Dukart MVP komandoje buvo rezultatyviausias kartu su Damionu Lee.

Nugalėtojams Normanas Powellas pelnė 37 taškus, Kyle‘as Lowry surinko 26 ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Toronto komanda pirmoje mačo pusėje turėjo dviženklę persvarą, bet paskutiniame ketvirtyje „Warriors“ komanda pavijo varžovus ir lygino rezultatą ties 95 taškų.

Šeimininkai rezultato taip ir nepersvėrė.

Likus žaisti 1:03 minutei S.Curry metimas mažino skirtumą 113:115. Kitoje atakoje Pascalis Siakamas pelnė du taškus ir „Raptors“ komanda tada pergalės iš rankų neišleido.

„Raptors“: Normanas Powellas 37, Kyle‘as Lowry 26 (10 rez. perd.), Pascalis Siakamas 17, OG Anunoby 14, Serge Ibaka 13 (13 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry ir Damionas Lee po 23, Marquesse‘as Chrissas 17 (12 atk. kam.), Andrew Wigginsas 21.