Ziono Williamsono ir Luka Dončičiaus akistatoje dramatišką pergalę po pratęsimo šventė Dalaso „Mavericks“ (38/25) komanda.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 127:123 (24:22, 33:33, 30:30, 25:27, 15:11) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/36) krepšininkus.

L.Dončičius atliko trigubą dublį, kuris pelnė 30 taškų, atkovojo 17 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Kristapas Porzingis nugalėtojams pelnė 34 taškus bei atkovojo 12 kamuolių.

Tuo tarpu pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas surinko 21 tašką ir atkovojo šešis kamuolius.

Pagrindinio laiko pabaigoje šešis taškus be atsako įmetusi „Mavericks“ komanda atitrūko 112:109. Tačiau pratęsimą nulėmė Nicolo Melli tritaškis likus žaisti septynioms sekundėms.

Pratęsime likus 1:10 minutei L.Dončičius tritaškiu persvėrė rezultatą 121:118 ir „Mavericks“ komanda per likusią minutę trapų pranašumą išlaikė.

„Pelicans“ komanda pralaimėjo trečią kartą iš eilės, kuri kovoja dėl patekimo į Vakarų konferencijos atkrintamąsias.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 27, Lonzo Ballas 25 (11 atk. kam.), Zionas Williamsonas 21, Jrue Holiday 19, Frankas Jacksonas 12.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 34 (12 atk. kam.), Luka Dončičius 30 (17 atk. kam., 10 rez. perd.), Sethas Curry 21, Timas Hardaway 18.