Timas Duncanas pirmą kartą stojo prie vyriausiojo trenerio vairo ir su San Antonijaus „Spurs“ (26/34) komanda iškovojo pergalę.

Teksaso klubas svečiuose 104:103 (19:36, 30:22, 28:18, 27:27) įveikė Šarlotės „Hornets“ (21/40) krepšininkus.

NBA legenda trenerio kėdėje pakeitė Greggą Popovičių, kuris laikinai paliko komandą dėl asmeninių priežasčių. Specialistas turėtų sugrįžti penktadienį.

„Spurs“ lėtai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 19:36. Jie vėliau perlaužė dvikovą ir po Dejounte Murray taškų likus žaisti 2:12 minutei pirmavo 104:97.

Tai buvo paskutinieji svečių taškai. „Hornets“ sumažino deficitą iki taško ir paskutinėje atakoje turėjo šansą persverti rezultatą, bet suklydo.

„Spurs“ nuo aštuntosios vietos Vakaruose atsilieka keturiomis pergalėmis.

„Spurs“: Dejounte Murray 21, Brynas Forbesas 15, Patty Millsas 13, DeMaras DeRozanas ir Derrickas White‘as po 12.

„Hornets“: Terry Rozieras 20, PJ Washingtonas 19, Milesas Bridgesas 15.