Jonas Valančiūnas užfiksavo galingą dvigubą dublį ir su Memfio „Grizzlies“ (29/31) komanda nutraukė pralaimėjimų seriją.

Lietuvio klubas namuose 105:88 (29:25, 29:21, 28:20, 19:22) įveikė Los Andželo „Lakers“ (45/13) krepšininkus.

J. Valančiūnas per 31 minutę pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 20 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus prasižengė.

Memfio komanda kovoja dėl vietos Vakarų atkrintamosiose ir nutraukė penkių nesėkmių seriją, o tuo tarpu „Lakers“ klubui tai buvo vos antra nesėkmė vasario mėnesį.

Vakarų lyderiai prieš šį mačą turėjo septynių pergalių seriją, bet trečiajame kėlinyje jie vienu metu atsiliko 22 taškais.

Naujokas Ja Morantas nugalėtojams pelnė 27 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, pralaimėjusiems LeBronas Jamesas pelnė 19 taškų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19 (10 rez. perd.), Anthony Davisas 15, Kentaviousas Caldwellas-Pope 11, Kyle‘as Kuzma 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 27 (14 rez. perd.), Dillonas Brooksas 24, Jonas Valančiūnas 22 (20 atk. kam.), Kyle‘as Andersonas 8.