Internete plinta Jasikevičiaus koronaviruso pokštas Milano ekipos treneriui

Kauno „Žalgiris“ penktadienį nepaklausė rekomendacijų ir sužaidė Eurolygos rungtynes su Milano „AX Armani“, atverdami duris ir sirgaliams. Kaune iškovota itin svarbi pergalė, o prieš ir po rungtynių netrūko žinučių apie koronavirusą, dėl kurio ir buvo kilę tiek ažiotažo.

Š. Jasikevičius (nuotr. Twitter)

„Žalgiris“ buvo stipresnis 105:97, o prieš rungtynes Šarūno Jasikevičiaus pasisveikinimas su „AX Armani“ treneriu Ettore Messina apskriejo internetą.

Lietuvos čempionų treneris delnu užsidengė veidą, taip lyg rodydamas, kad bijo užsikrėsti nuo italo.

Po rungtynių abu treneriai neišvengė klausimų apie koronavirusą. Jeigu Š. Jasikevičius buvo rimtas, tai E. Messina nepraleido progos pajuokauti.

„Negaliu pasakyti, kaip tai trikdė žaidėjus. Nemanau, kad tai yra svarbu krepšinio komandoje. Darbas buvo tikrai geras po laisvadienių. Galvojau, kad galvos pradės geriau veikti, bet neveikė. Labai patiko Messinos žodžiai atvykus. Aš galvoju panašiai, kaip ir jis. Yra problemų, nes žmonės miršta, bet yra ir didesnių problemų. Aš ramiai reaguoju į tai. Norėtųsi rasti aukso vidurį tarp supratimo ir norėtųsi, kad nebūtų masinės psichozės, kuri yra perdėta. Aišku, reikia pasiruošti ir padaryti visą prevenciją. „Žalgiris“ šitoje vietoje buvo aukštumoje“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

E. Messina, palikdamas spaudos konferenciją su žurnalistais pajuokavo: „Tikiuosi, kad įvertinsite, jog nekosėjau“.

REKLAMA

Lombardijos regione kilus koronaviruso protrūkiui buvo baiminamasi svečių iš Milano atvykimo, o „Žalgiriui“ rekomenduota nežaisti arba tą daryti be žiūrovų.

Vis tik kauniečiai rekomendacijų neklausė, o prieš ir per rungtynes ėmėsi padidintų saugumo priemonių. Į rungtynes neatvyko apie 6 tūkst. sirgalių.


Rašyti komentarą...
c
carona
2020-02-29 16:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
dasipizdelino gluspetris,nebepades jau ir kauke.Xana pareina.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų