Itin svarbią pergalę kovojant dėl aukštesnės vietos NBA atkrintamosiose varžybose iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (35/24) ekipa, kuri namuose 106:100 (30:24, 13:25, 37:26, 26:25) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (26/34) klubą.

Lietuvis kukliai pradėjo mačą ir per pirmą jo pusę buvo pelnęs vos 6 taškus. Jį pristabdė ir gautos pražangos. O pati „Pacers“ po nesėkmingai sužaisto antrojo kėlinio atsilikinėjo taip pat šešiais taškais.

Komandos antroje mačo pusėje žengia koja kojon, tik vienu metu svečiai turėjo devynių taškų persvarą, bet „Pacers“ laimėjo atkarpą 12:2 ir jau jie buvo užtikrinčiau priekyje. „Trail Blazers“ dar badė vytis, bet šeimininkai užtvirtinto ir iškovojo svarbią pergalę.

D.Sabonis aikštėje praleido 28  minutes ir buvo rezultatyviausiai žaidėjas komandoje. Aukštaūgis surinko 20 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei dukart suklydo.

Verta pažymėti, kad „Trail Blazers“ mače vertėsi be savo lyderio Damiano Lillardo.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20, Malcolmas Brogdonas 17 (6/17 dvit,.), T. J. Warrenas ir Victoras Oladipo po 15, Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.).

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 28, Gary Trentas 20, Hassanas Whiteside'as 18 (16 atk. kam.), o Carmelo Anthony 12 taškų.